PÄEVADE UUSIM INNOVATSIOON

Kui menstruatsiooniga tekitame kord kuus jäätmeid, siis pesukaitsmeid kulub naistel veel enam. Menstruaalanum on üks lahendus, kuid tegelikult saab ka ilma selleta kaks ühes lahendust kasutada.

Nimelt on uusim leiutis selles valdkonnas Thinx aluspesu, mida on üllatavalt palju mudeleid (bokseritest stringideni) ning mis on väga mugavad.

THINX LEKKEKINDLAD PÜKSID

THINX on aluspüksid, mida saab kanda menstruatsiooni ajal vältimaks lekkeid. Nad on valmistatud neljast peentehnoloogilisest osast, mis teevad nad mikroobe tõrjuvaks, niiskust eemal hoidvaks, hästi imavaks ning lekkekindlaks.

Minuni jõudis toode nii vinges pakendis, millel olevad ägedad joonistused lubavad asendada nii tampooni, menstruaalanumat, sidemeid kui ka pesukaitsmeid. Juhul, kui Sul on väga vererohke menstruatsioon, siis on see menstruaalanuma või tampooni back-up. Testisin toodet ja ütlen ausalt, et soetaksin endale veel neid teisi mudeleid juurde. Ilmselt saame veel näha üha enam uusi mudeleid ja värve. Usun, et see on ilmselt tulevik! Materjal on seest poolt peamiselt puuvill (95%) ning tõesti väga mugav on kanda, õhtul pesta ära – nii lihtne ongi!

Tootel on ka heategevuslik aspekt. Nimelt iga ostetud paariga toetad tüdrukuid arengumaades. Hind jääb 25-50 euro kanti, kuid kestab kaua kaua! Tellida saab neid samuti Viljakusmonitori lehelt.

Olgem ikka innovatiivsed ja keskkonnasäästlikud!

A.O

1 Comment

Add Yours

Annan natuke tagasisidet enda kogemuste osas. Thinx on tõesti ülimõnus, eriti toetamaks kas organicupi või tampoone (organic). Eriti kasulik on see siis kui päevad peaksid hakkama ja siis saab igaks juhuks Thinxe kanda. Hea turvaline tunne ning tead, et ei pea lekkimise pärast muretsema kui juhuslikult pole võimalust kohe tualetti minna. Väga hea kasutada ka kergemate päevade puhul. Kuid täiesti lihtsalt Thinxiga mulle ei meeldi olla – natuke märg tunne on kogu aeg ja see on ebamugav. Kuid oleneb veritsuse astmest.

Lisa kommentaar